poniedziałek, 30 grudnia 2013

Brak słów

Witam!
Wrzucam na szybko kilka zdjęć w celu nadrobienia zaległości. Niestety nie mam zdjęć Grudniownika a żałuję i jak tylko będzie to możliwe także je dodam.

A teraz proszę oto mój wieniec Bożonarodzeniowy


Wieniec jest zrobiony ze starej bluzki, dokładnie tak ze starej bluzki bo dlaczego by nie. Do tego dołożyłam dwie taśmy: jedna wykończeniowa jasno niebieska a druga to końcówka takiej "jakby aksamitki" błękitno srebrnej, i sznur koralików z Pepco. Ozdoby zrecyklingowałam ze starego stroika bo i tak już zaczął się rozpadać, a Mikołaja dołożyłam specjalnie dla Michała. Często machamy Mikołajowi. Trzy gwiazdki są z materiału a kupiłam ich całe opakowanie w różnych kolorach w hurtowni tak, że będę mogła używać ich  do wielu prac, które wreszcie będę mogła wykonywać w ilości wymarzonej albo chociaż w przybliżonej ilości do wymarzonej.
Wieniec wisi po wewnętrznej stronie drzwi bo jak wiadomo gdybym powiesiła je z drugiej strony to niestety zniknął by zanim zamknęłabym drzwi:)-niestety.

A teraz tylko jedna ale zawsze to już coś

Kartka w kolorze złota. Złota tyle, że ciężko zdjęcie zrobić, odblask za odblaskiem. Na złotym mieniącym się tle różowo (lekko perłowa) bombka, napis na białym tle i kilka wspomnianych gwiazdek: trzy różowe i dwie złote.
Dałam wszystkie zdjęcia jakie zrobiłam bo może to pozwoli zobaczyć jak wygląda to dzieło naprawdę.
Zgłaszam tę kartkę na wyzwanie kolorystyczne Kwiatu Dolnośląskiego i liczę na szczęście. Ostatnio się udało:).


 Do dzieła.


2 komentarze:

  1. Miło zobaczyć co się u Ciebie dzieje .
    Super pomysły

    OdpowiedzUsuń
  2. Super prace!! Dziękuję za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego!

    OdpowiedzUsuń